Zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas aukcjach książek z autografem, unikatowych wydawnictw i nie tylko!

Aukcje odbywają się w dedykowanej grupie na portalu społecznościowym Facebook:

Zasady są proste:
– zamieszczamy post z książką lub innym artefaktem wraz z  ceną wywoławczą (np cena okładkowa plus koszt przesyłki)
– ceny przebijacie pod aktualną ofertą w komentarzach pod postem
– aukcja trwa od czasu publikacji posta, do braku aktywności nowych ofert. O zakończeniu aukcji, decyduję organizator.
– zwycięzca aukcji dokonuje płatności na konto:
Fundacja na rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza
Probusa 9/4 Wrocław 50-242
w terminie 3 dni od zakończenia aukcji,
– w tytule przelewu wpisujecie: nr aukcji, mail , nr telefonu oraz dane do wysyłki paczkomatem (KOD PACZKOMATU)
– w przypadku rezygnacji, organizator skontaktuje się z osobą z drugim wynikiem w aukcji.
– książki wyślemy na wskazany adres w ciągu 2 dni roboczych. W przypadku innej formy dostawy prosimy o kontakt: tajnekomplety@fundacja-karpowicz.org

Środki z aukcji przeznaczamy na wsparcie   naszych księgarń Tajne Komplety:
Tajne Komplety. Prawdziwa księgarnia, a nie sklep z książkami
Księgarnia Filmowa Tajne Komplety w Kinie Nowe Horyzonty

To nasza prawdziwa tarcza przed skutkami związanymi z koronawirusem! Biorąc udział w aukcji, bardzo nam pomagacie przetrwać na niestabilnym rynku książki.

Szczególne podziękowania zechcą przyjąć autorzy udostępniający nam swoje autografy i dedykacje
Wielkie Brawa Dla WAS!!!