Księgarnia  Tajne Komplety ogłasza, co następuje:
22 książki z autografem oraz pamiątkowym wpisem Jakuba Żulczyka wystawiamy pod młotek. Codziennie  można wziąć udział w aukcji pod linkiem:

Zasady są proste:
– zamieszczamy post z książką oraz ceną wywoławczą (cena okładkowa plus koszt przesyłki)
– ceny przebijacie pod aktualną ofertą.
– aukcja trwa od czasu publikacji posta, do braku aktywności nowych ofert. O zakończeniu aukcji, decyduję organizator.
– zwycięzca aukcji dokonuje płatności na konto:
Fundacja na rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza
Probusa 9/4 Wrocław 50-242
w terminie 3 dni od zakończenia aukcji,
– w tytule przelewu wpisujecie: nr aukcji, mail , nr telefonu oraz dane do wysyłki paczkomatem (KOD PACZKOMATU)
– w przypadku rezygnacji, organizator skontaktuje się z osobą z drugim wynikiem w aukcji.
– książki wyślemy na wskazany adres w ciągu 2 dni roboczych. W przypadku innej formy dostawy prosimy o kontakt: tajnekomplety@fundacja-karpowicz.org

Środki z aukcji przeznaczamy na ratowanie z opresji koronawirusowej naszych księgarń, to nasza prawdziwa tarcza dla:
Tajne Komplety. Prawdziwa księgarnia, a nie sklep z książkami
Księgarnia Filmowa Tajne Komplety w Kinie Nowe Horyzonty

Szczególne podziękowania zechce przyjąć: Jakub Żulczyk!
Brawa!!!

————————————
Zapraszamy do udziału w aukcjach i udostępniania informacji!