Pod taką nazwą Fundacja na Rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza od pierwszej połowy października 2010 roku będzie prowadzić nową księgarnię we wrocławskim rynku, przy ulicy Przejście Garncarskie 2 (parter)

Partnerem strategicznym księgarni jest Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu, uznawana w wielu rankingach za najważniejszą niepubliczną uczelnię wyższą na Dolnym Śląsku. We współpracy z uczelnią i kołami naukowymi w księgarni organizowane będą sympozja naukowe, panele dyskusyjne, debaty.

Nazwa lokalu, mocno zakorzeniona w historii polskiej edukacji i krzewieniu dóbr kultury, adekwatnie oddaje przeznaczenie nowego miejsca na mapie wrocławskiego czytelnika.

Uruchomiona została również księgarnia on-line pod adresem www.tajnekomplety.pl

tajnefoto

Od 2010 roku zorganizowaliśmy w Tajnych Kompletach ponad 400 wydarzeń o charakterze kulturalno/edukacyjnym. Większość z nich można obejrzeć w naszym archiwum wideo . Nie ulega wątpliwości, że czytelnicy szukający dobrze zaopatrzonej księgarni w klasyczne i współczesne utwory literatury pięknej czy naukowej, powinni zawitać do Kamienicy Artystycznej w Przejściu Garncarskim, aby się przekonać, że dobre księgarnie nie tylko są zamykane, lecz że również ? powstają nowe. I nie jest to informacja ściśle Tajna. Warto przekazać ją dalej. Zapraszamy do naszej księgarni.Zobacz, co dzieję się u nas w najbliższym czasie!

Znajdź nas na Facebooku.

ADRES: Wrocław 50-107, Przejście Garncarskie 2