Adam Łaszyn, szef i założyciel warszawskich agencji Alert Media Communications, Meritum LAB oraz Eskadra Publica, jeden z 50 najbardziej wpływowych Polaków, będzie w najbliższą niedzielę gościem red. Wiesława Gałązki w ramach comiesięcznych spotkań, poświęconych problematyce public relations.

– W biznesie i samorządach od managerów coraz częściej oczekuje się nie tylko efektów merytorycznych, ale i tworzenia korzystnych relacji. Liczy się już nie tylko umiejętność zarządzania budżetami, czy ludźmi, ale też komunikacją ? tłumaczy Adam Łaszyn, ekspert public relations.

– To znani managerowie, eksperci, szefowie, zwłaszcza widoczni w mediach, robią większe i szybsze kariery. Niektórzy są znani tylko z tego, że są znani, np. Paris Hilton, czy Krzysztof Ibisz, zwany ?Księciem Polsatu? ? dodaje Łaszyn.

Strategia wizerunkowa osoby publicznej, lidera, eksperta w XXI wieku będzie przedmiotem dyskusji z wieloletnim ekspertem public relations. Adam Łaszyn będzie opowiadał o tym jak stać się korzystnie postrzeganą osobą publiczną i jak nią pozostać, a także o rosnącej roli jednostek, osobowości, postaci, które z racji swej funkcji, pozycji lub roli życiowej stanowią punkt odniesienia dla innych.

Spotkanie odbędzie się 5 grudnia 2010 r. (niedziela) w Księgarni Partnerskiej DSW Tajne Komplety przy ulicy Przejście Garncarskie o godzinie 19:30.

Patronem medialnym spotkań ?A propos PR? jest wrocławska redakcja Gazety Wyborczej.