Rusza rekrutacja do Band Summit 2010
Band Summit, Wrocław, 20-24 kwietnia 2010

Ruszyła rekrutacja polskich i niemieckich zespołów muzycznych do projektu Band Summit 2010 organizowanego przez Towarzystwo Edyty Stein we współpracy z Kulturlounge e.V. oraz Ośrodkiem Działań Artystycznych „Firlej”.
Band Summit 2010 to polsko-niemieckie spotkanie młodych zespołów muzycznych, którego celem jest stworzenie platformy wymiany między polskimi i niemieckimi zespołami.
Zespoły, które wezmą udział w projekcie będą miały szansę wystąpić wspólnie we Wrocławiu przed szerszą publicznością, dzięki współpracy z ODA Firlej.
Do udziału w projekcie poszukujemy po dwa zespoły z Wrocławia (lub okolic) i Saksonii.
Organizatorzy pokrywają koszty wyżywienia (ew. noclegu) oraz zorganizowanie koncertu
Kto może wziąć udział?
– zespoły zainteresowane i otwarte na wymianę i spotkanie z innymi zespołami z Polski i Niemiec
– wiek członków zespołu: 18-26 lat
– czas: 20-24.04.2010
– zespoły z Wrocławia i Saksonii
– podstawowy angielski
– czekamy na wszystkie rodzaje muzyki!
Jak się zgłosić?
Prosimy o wysłanie na adres timotheus.tannhaeuser@edytastein.org.pl do 14.03.2010 zgłoszenia zawierającego następujące punkty:
– krótkie przedstawienie zespołu (5-10 zdań)
– motywacja (Czemu chcecie wziąć udział w programie? Co zachęca Was do spotkania z innymi zespołami? Czemu powinniśmy wybrać właśnie Was?)
– lista członków zespołu z datą urodzenia
– kawałek demo w formacie MP3
– zdjęcie zespołu
– linki do Waszej strony albo Myspace
– rider
Jak wybierzemy zespoły?
Wyboru dokonamy kierując się motywacją zespołów, ich kreatywnością i innowacyjnością.
Będziemy też brać pod uwagę, czy wszystkie cztery zespoły będą pasowały do wspólnego konceptu koncertu.
Odezwiemy się do Was w połowie marca.