pierd1

Będzie wino!

10 grudnia we wiadomej księgarni odbędzie się tajne spotkanie na szczycie: z okazji 127 rocznicy opatentowania pierwszego wiecznego pióra przez George?a Stafforda Parkera, 115 rocznicy pierwszego wręczenia Nagrody Nobla oraz dla uczczenia bądź przeoczenia tegorocznej gali tejże, a także z okazji przypadającego na ten dzień Międzynarodowego Dnia Praw Zwierząt, w Tajnych Kompletach spotkają się miłujący zwierzęta koledzy-laureaci po piórze.
Prozaicy Silvester Lavrik i Aleksander Wenglasz oraz poeci/poetki Grzegorz Hetman, Piotr Janicki, Ewa Jarocka, Andrzej Niewiadomski, Ewa Olejarz pod honorowym przywództwem Kamila Zająca zaprezentują premierowe (bądź nadchodzące) książki opublikowane przez Fundację Karpowicz.
Zgodnie z tematem spotkania, wśród autorów znajdują się laureaci nagród literackich, czasem używający jeśli nie pióra, to z pewnością długopisu, i nie unikający w swojej twórczości wątków zwierzęcych. Im również poświęcona zostanie część spotkania.
W tym roku ukazały się już tomiki Ewy Olejarz „Wszystko jest inaczej” i „’Nie ma dobrych ludzi” Ewy” Jarockiej, „Putzlaga i inne wiersze” Grzegorza Hertmana, „13 sztuk” Piotra Janickiego, powieść Silvestra Lavrika „ZU”; do końca roku ukażą się książka poetycka Kamila Zająca oraz „Zdjęcie inaczej zabić”Aleksandra Wenglasza.
Dodatkowo zaprezentujemy 35 nr Magazynu Materiałów Literackich Cegła „Cegła hotelowa skarg i zażaleń”, a Antek Wajda podpisywać będzie Kalendarze Chaosu 2017, jak również może przepowiadać przyszłość.
Grubo!
Spotkanie poprowadzi Jacek Bierut ? zaczniemy w sobotę o 18.00 w tajnej księgarni. Co do końca ? to się okaże. Zapraszamy!

SZCZEGÓŁÓWY PROGRAM NA 10.12.2016 KSIĘGARNIA TAJNE KOMPLETY (Wrocław, Przejście Garncarskie 2):
17:00 Prezentacja 34 nr Magazyn Materiałów Literackich Cegła
17:30 Ewa Jarocka , Ewa Olejarz
18:00 Aleksander Wenglasz
18:30 Andrzej Niewiadomski, Kamil Zając, Pjotr Janicky , Grzegorz Hetman
19:30 Silvester Lavrik
Antek Wajda 17:00 – 18:30 Podpisuje Kalendarz Chaosu 2017 z rysunkami Antka Wajdy i przepowiada przyszłość.

Wszystkie nasze książki w dniu imprezy po 5 zł!!!!!!
Książki serii Tajne Komplety można zamawiać on-line:

lub w księgarni Tajne Komplety. Wrocław, Rynek, Przejście Garncarskie 2