Księgarnia Tajne Komplety i Antek Wajda prezentują: KALENDARZ Zombie 2018.
Ochrona mózgu na cały rok. Nie daj się pożreć!

WYPRZEDAŻ: TYLKO 25 ZŁ !!!

Zamówienia online:
KSIĘGARNIA TAJNE KOMPLETY

Kalendarz: rozkład tygodniowy z notesem, oprawa do wyboru: czarna i czerwona.

———————————————–

Motywem przewodnim naszego kalendarza na rok 2018 jest zombie. Kilkadziesiąt rysunków Antka Wajdy opublikowanych w kalendarzu pozwoli Ci przetrwać w świecie i zorganizować się w czasie. Najważniejsze, to nie dać się pożreć! Dlatego w kalendarzu Antek Wajda przekaże Ci MONDROŚĆ MIESIĄCA.

Czwarta edycja kalendarza wnosi szereg ulepszeń technologicznych: mocniejsza okładka z charakterystycznym hot stampem, elegancki papier, klejony i szyty grzbiet, przejrzysty kalendarz w rozkładzie tygodniowym z odrębnym notesem, dwa kolory okładki do wyboru: czarny i krwisty.
Całość okraszona kilkudziesięcioma rysunkami autorstwa Antka Wajdy, które układają się w serie: MONDROŚĆ MIESIĄCA, UWAGI, ŚWIĘTA i OKAZJE, ZOMBIE.

Za skład i oprawę odpowiada Love Gyyethy, doktorantka wrocławskiej ASP, która od lat tworzy dizajn Magazyn Materiałów Literackich Cegła

POLECAMY!

 

Antek Wajda – syn Andrzeja. Artysta wywodzący się z wrocławskiej sceny alternatywnej, którego twórczość zalicza się do działań trash art?owych, znany z kąśliwych karykatur i serii kiczowatych futerkowych kolaży, prześmiewczo komentujących mentalne matryce współczesności.
Urodzony w 1976 roku we Wrocławiu. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i grafiką.

 

Kalendarz 2018 Zombie part 1

Polecamy Kalendarz Zombie 2018 z rysunkami Antka WajdyDostępny tylko u nas:http://tajnekomplety.osdw.pl/szukaj?value=kalendarz+zombie&grupa=&x=0&y=0

Opublikowany przez Tajne Komplety. Prawdziwa księgarnia, a nie sklep z książkami. na 27 listopada 2017

WIĘCEJ ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII:

Kalendarz 2018 Zombie z rysunkami Antka Wajdy. Dostępny w Księgarni Tajne Komplety.Zamówienia: http://tajnekomplety.osdw.pl/szukaj?value=kalendarz+zombie&grupa=&x=0&y=0

Opublikowany przez Tajne Komplety. Prawdziwa księgarnia, a nie sklep z książkami. na 26 listopada 2017