Zapraszamy na stronę   www.roulotte.pl .

16 nr Magazynu Materiałów Literackich Cegła został pomyślany jako aplikacja internetowa, na której zamieszczane będą różne formy literackich gier, zabaw, konkursów o charakterze literackim. Wszystkie nasze propozycje będą związane z biografią i twórczością Raymonda Roussela. Więcej informacji o naszym bohaterze znajdziesz  w linkach legenda oraz Raymond Roussel na www.roulotte.pl

Na początek proponujemy konkurs na najlepszą sestynę.

Zasady:

– wejdź na stronę www.roulotte.pl

– wejdź w link zagraj;

– wybierz z pól od 0 do 59 sześć pozycji;

– podaj swój adres e-mail;

– na wskazany adres otrzymasz 6 słów,  na podstawie których możesz napisać sestynę (więcej o tej formie literackiej w linku sestyna)

– napisaną sestynę prześlij w załączniku mailem na adres redakcja@magazyn-cegla.net podaj swoje imię, nazwisko,  krótką notkę. Teksty będą publikowane na łamach 16 nr Magazynu Materiałów Literackich Cegła ? www.magazyn-cegla.net ? link cegielnia. Nadesłane teksty będą uczestniczyły w konkursie na najlepszą sestynę miesiąca. Do wygrania nagrody finansowe i książkowe. Zwycięzca otrzyma 150 zł i znakomite nowości wydawnicze. Najlepsze sestyny ukażą się w 16 nr Magazynu Cegła, zwycięskie publikowane będą dodatkowo na  portalu www.roulotte.pl.

Pierwsza edycja konkursu trwa do końca grudnia 2009. W styczniu 2010 r. redakcja ogłosi zwycięzcę konkursu.

Zapraszamy do zabawy!

Niebawem kolejne rousselowskie propozycje.

Portal www.roulotte.pl wspierają: