Fundacja na rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza oraz Księgarnia Tajne Komplety udostępniła bogatą ofertę książek w języku ukraińskim dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych czytelników.  Zachowaliśmy hurtowe ceny.

Zasady zamawiania i zalecenia:

– pełna oferta książek dostępna jest pod linkiem: KSIĄŻKI UKRAIŃSKIE

-zamawiaj tylko książki z tej kategorii (nie łącz z książkami polskimi) zamówienie będzie szybciej zrealizowane

– minimalna wartość zamówienia to 5 książek

– jeżeli masz problem z płatnością payu, możesz po złożeniu zamówienia pobrać fakturę proforma i opłać ją przelewem tradycyjnym na poniższe dane: Fundacja im. Tymoteusza Karpowicza, nr konta 91 2490 0005 0000 4600 8409 0804     tytuł przelewu:    nr zamówienia lub tytuł faktury proforma.

Zamówienia dla bibliotek:

– po złożeniu zamówienia możesz pobrać fakturę proforma i opłacić ją przelewem tradycyjnym na poniższe dane: Fundacja im. Tymoteusza Karpowicza, nr konta 91 2490 0005 0000 4600 8409 0804 tytuł przelewu: nr zamówienia lub tytuł faktury proforma.
– Prosimy o podawanie nr NIP podczas składania zamówienia.

Serdecznie zapraszamy!