Zapraszamy na KURSY PROJEKTOWANIA OGRODU !

Fundacja Na Rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza oraz Warsztat Zieleni zapraszają na KURSY PROJEKTOWANIA OGRODU !

Chcesz zaprojektować ogród samodzielnie? Ale nie masz pewności czy twoje rozwiązania projektowe są właściwe? Weź udział w profesjonalnych warsztatach projektowania ogrodów! Kurs Projektowania Ogrodów przygotuje Cię do aranżacji przestrzeni wokół architektury.

TERMINY nowych edycji. Zarezerwuj miejsce! czas szybko ucieka…

KURS PROJEKTOWANIA OGRODÓW – Wrocław – edycja jesienna 2013

daty zajęć:  nabór zakończony

KURS PROJEKTOWANIA OGRODÓW – Wrocław – edycja wiosenna 2014

Planowane uruchomienie grupy już w kwietniu 2014.

daty zajęć: 12-13, 26-27 kwietnia, 10-11, 24-25 maja, 07-08 czerwca 2014

KURS PROJEKTOWANIA OGRODÓW – Warszawa – edycja wiosenna 2014

Planowane uruchomienie grupy już 8 marca 2014.

Liczba miejsc na każdą z edycji ograniczona. O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacja miejsca jest ważna po wpłacie zadatku 200 zł na konto firmowe, które przesyłamy drogą elektroniczną. Zajęcia odbywają się co 2 tygodnie w soboty i niedziele w godz. 10.00 – 15.00

ZGŁOSZENIA: info@warsztat-zieleni.pl

WARSZTATY są skierowane do osób chcących zaprojektować samodzielnie ogród i chcących w twórczy sposób kreować swoje otoczenie. Kurs jest szansą dla osób, zajmujących się ogrodami hobbystycznie na uporządkowanie zdobytej już wiedzy oraz na zdobycie praktycznych umiejętności projektowania ogrodów. W oparciu o zasady projektowania oraz kompozycji ogrodowej przekazywanych przez wykwalifikowanego i doświadczonego wykładowcę każdy student podczas zajęć tworzy własne rozwiązania projektowe.

Zajęcia zawierają:

1. część wykładową, gdzie słuchaczowi przekazywana jest wiedza teoretyczna z zakresu architektury krajobrazu

2. część praktyczną, gdzie kursant wykonując ciekawe ćwiczenia ma możliwość utrwalić i lepiej zrozumieć przekazywaną teorię oraz realizować twórcze wizje;

Przy odkryciu przez kursanta predyspozycji do kształtowania przestrzeni kurs może stać się początkiem profesjonalnego projektowania ogrodów i dalszego kształcenia zawodowego w dziedzinie architektury krajobrazu. Warsztat Zieleni wydaje po zakończeniu zajęć zaświadczenie o ukończeniu kursu i zakresie nabytych umiejętności. Aby otrzymać dyplom wymagane jest 80 % obecności na zajęciach.

WYKŁADOWCY: mgr inż. architekt krajobrazu Kamila Służewska, mgr inż. architekt krajobrazu doktorantka SGGW Maja Skibińska, mgr inż. architekt krajobrazu Aleksandra Wiktorko

KOSZT KURSU: info@warsztat-zieleni.pl

MIEJSCE KURSU:

Siedziba Fundacji Na Rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza, która jest partnem kursu. Sala szkoleniowa w przyjaznym wnętrzu stylowej kamienicy we Wrocławiu.