Magazyn Cegła nr 26 „Podpiwek” w formie zestawu tekturowych wafli do piwa. Bardzo praktyczny numer do wykorzystania w sytuacjach rodzinno/koleżeńskich. Teksty polskich i czeskich autorów przetłumaczyły Anna Wanik i Natálie Raclavská. Całość wykonana przez Spółdzielnie PANATO w zacnej technice sitodruku. Numer jest dostępny w Księgarni Tajne Komplety (Wrocław, Przejście Garncarskie 2)

Najnowszy numer dostępny jest w Cafe Księgarni Tajne Komplety (Wrocław, Przejście Garncarskie 2) lub drogą pocztową na zamówinie.

Aby otrzymać bezpłatny numer drogą pocztową można wpłacić darowiznę (minimum 10 zł) na konto Fundacji Na Rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza – współwydawcy magazynu Cegła.

Uzyskane fundusze wykorzystane będą na pokrycie kosztu przesyłki i realizacje zadań i celów statutowych.

Dane organizacji:

Kontakt: biuro@fundacja-karpowicz.org
Nr rachunku: 37 2490 0005 0000 4500 2399 1207
Przelewy zagraniczne IBAN: PL
SWIFT: ALBPPLPW

W tytule przelewu wpisz „Darowizna na rzecz organizacji” prześlij swoje namiary na adres redakcja@magazyn-cegla.net
Z góry dziękujemy.
Magazyn Cegła wydany został dzięki wsparciu Wydziału Kultury Gminy Wrocław oraz Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego.