Nowa księgarnia na wrocławskim rynku ?Tajne Komplety?, prowadzona przez Fundację na Rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza,  zaprasza  do współpracy.

Dobrze trafiłeś, jeżeli szukasz kapitalnego sposobu na:

– promocję książek: atrakcyjną ekspozycję publikacji;

– promocję swojego wydawnictwa: miejsce reklamowe w przestrzeni księgarni;

– organizację spotkań autorskich, konferencji, panelu dyskusyjnego, prezentacji : zapewniamy atrakcyjne miejsce w centrum wrocławskiego rynku w nowo wyremontowanej kamienicy przy ul. Przejście Garncarskie 2, sprzęt nagłośnieniowy, projektor, plakaty, prowadzącego, rejestrację wideo wraz z montażem i promocją w internecie, a także inne dodatkowe usługi na życzenie (catering, bankiet);

Gwarantujemy pozytywną atmosferę z elektryzującą kawą, herbatą oraz zimnymi napojami.

– udostępniamy również miejsce reklamowe na portalach www.fundacja-karpowicz.org, www.tajnekomplety.pl, www.magazyn-cegla.net

bankiet

Artykuły i materiały wideo Tajnych Kompletów znajdziecie Państwo pod linkiem:

Partnerem strategicznym księgarni jest Dolnośląska Szkoła Wyższa, uznawana w wielu rankingach za najważniejszą niepubliczną uczelnię wyższą na Dolnym Śląsku.

Kontakt:

Jeżeli są Państwo zainteresowani sprzedażą książek w naszej księgarni bądź promocją wydawnictwa, na wszystkie pytania odpowie:

Grzegorz Czekański ? tel: 666 951 823, e-mail: grzegorz.czekanski@gmail.com

Jeżeli są Państwo zainteresowani organizacją spotkań autorskich, konferencji, paneli, prezentacji  wszystkich informacji udzielą:

Jacek Bierut ? 699 926 997, jacekbierut@gmail.com

Ekipa Tajnych Kompletów zaprasza do współpracy!

Księgarnia Tajne Komplety

Przejście Garncarskie 2

Wrocław 50-107

www.tajnekomplety.pl