Podwodny Wrocław 2011 Scena Literacka

Podwodna Scena Literacka zaprasza piątkowych poetów i sobotnich prozaików do udział w przeglądzie twórczości literackiej o tytuł ?Podwodnego Poety? i ?Podwodnego Prozaika? 2011.

Impreza odbędzie się w dniach 10.06 (poezja) w klubie Browaru Mieszczańskiego i 11.06 (proza) w klubie Utopia w CRK. (dokładna mapka , harmonogram całego festiwalu, w którym udział weźmie blisko 400 artystów na www.podwodnywroclaw.com)

Zasady dla poetów:

– wyślij do 08.06.2010 zestaw 3 wierszy, które przeczytasz podczas przeglądu, i które będą podstawą do zakwalifikowania się do konkursu na adres redakcja@magazyn-cegla.net w pliku txt, krótką notkę o sobie, w tytule maila wpisz Podwodny Wrocław ? poezja.

(w razie problemów ze skrzynką, w przypadku odbicia maila, proszę o przesłanie propozycji na adres fink2@o2.pl)

– jeżeli zakwalifikujesz się do konkursu, podczas przeglądu będziesz miał do 10 minut na prezentacje swojej twórczości (w prezentacji muszą znaleźć się 3 zaakceptowane wiersze i, jeżeli wystarczy ci czasu, możesz przeczytać inne swoje teksty)

– o zakwalifikowaniu do konkursu poinformujemy cię mailem w dniu 09.06.2010.

– prezentacje podczas przeglądu w dniu 10.06.2011 oceniać będzie Podwodne Jury w składzie: Jacek Bierut, Łukasz Plata, Grzegorz Czekański.

– zwycięzca otrzymuje nagrodę finansową w wysokości 250 zł, nagrody książkowe oraz pamiątkowy gadżet.

– osoba zakwalifikowana do konkursu uzyskuje również prawo do bezpłatnego wejścia na festiwal.

Zasady dla prozaików:

– wyślij do 08.06.2010 opowiadanie lub fragment powieści, które przeczytasz podczas przeglądu, i które będą podstawą do zakwalifikowania się do konkursu na adres redakcja@magazyn-cegla.net w pliku txt, wraz z krótką notką o sobie, w tytule maila wpisz Podwodny Wrocław ? proza.

– jeżeli zakwalifikujesz się do konkursu, podczas przeglądu będziesz miał do 15 minut na prezentacje swojej twórczości (w prezentacji musi znaleźć się zaakceptowane opowiadanie, jeżeli wystarczy ci czasu, możesz przeczytać inne swoje teksty)

– o zakwalifikowaniu do konkursu poinformujemy cię mailem w dniu 09.06.2011.

– prezentacje podczas przeglądu w dniu 11.06.2011 oceniać będzie Podwodne Jury w składzie: Jacek Bierut, Łukasz Plata, Grzegorz Czekański.

(godziny mogą ulec zmianie na późniejsze, jak to zwykle bywa)

10.06.2011/Piątek:

Browar Mieszczański
18:00 Otwarcie Sceny Literackiej
18:15 Promocja 19 nr Magazynu Materiałów Literackich Cegła
18:45 Filip Surowiak „Wiązki”

19:15 Piotr Makowski ? Soundtrack ? spotkanie autorskie (laureat pierwszej edycji konkursu na książkę poetycką im. Tymoteusza Karpowicza)
20:00 Konkurs na Podwodnego Poetę 2011 (jury: Jacek Bierut, Grzegorz Czekański, Łukasz Plata)
21:00 Nocne czytanie, scena open

CRK, Klub Utopia
18:00 Otwarcie Sceny Literackiej
19:00 Rafał Kwiatkowski ? Twarde O ? spotkanie autorskie (laureat pierwszej edycji konkursu na książkę poetycką im. Tymoteusza Karpowicza)