Raz Dwa Trzy w Tajnych Kompletach – koncert
Zapraszamy na unikatowy koncert zespołu Raz Dwa Trzy, który odbędzie się we wrocławskiej księgarni Tajne Komplety. Na 30 – lecie zespołu i 10 – lecie księgarni łączymy dobre energie! To będzie niespotykana kumulacja: kameralnie, klimatycznie i od serca. Zarówno księgarnia ze względu na ograniczenia w funkcjonowaniu jak i zespół, którego koncerty cieszyły się dużym zainteresowaniem, znalazły się w sytuacji kryzysowej. Podajemy sobie ręce w trudnej sytuacji i zapraszamy Was na to szczególne wydarzenie.
Koncert odbędzie się w formule on-line, transmitowany z 8 kamer prosto do Waszych serc.
Bądźcie z nami 24.05.2020 (niedziela) o godzinie 19.00.
Wystarczy, że przyłączysz się do naszej grupy na Facebooku: Raz Dwa Trzy w Tajnych Kompletach i wykupisz „cegiełkę” wspierającą księgarnie Tajne Komplety i zespół (100 zł lub więcej   polecamy: 123 zł )
Podczas transmisji live stream uruchomimy specjalny czat z zespołem.
Aby zachować kameralny klimat, koncert zagramy tylko dla pierwszych 400 osób, które dołączą się do grupy i przekażą środki.
————————————-
Środki należy wpłacić na poniższy rachunek:
Fundacja na rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza
Ul. Probusa 9/4
Wrocław 50-242
Nr rachunku: 37 2490 0005 0000 4500 2399 1207
W tytule przelewu prosimy wpisać: Darowizna na cele statutowe, koncert Raz Dwa Trzy.
—————————–
„30 lat jak jeden koncert…”
30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia.
Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu.
Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno – literacki język.
Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A.Osieckiej i W. Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów.
Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe.
To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” – jego swoistym DNA.
Koncertami również – bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście.
Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert !
————————
Księgarnia Tajne Komplety
Pod taką nazwą Fundacja na Rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza od pierwszej połowy października 2010 roku będzie prowadzić nową księgarnię we wrocławskim rynku, przy ulicy Przejście Garncarskie 2
Nazwa lokalu, mocno zakorzeniona w historii polskiej edukacji i krzewieniu dóbr kultury, adekwatnie oddaje przeznaczenie nowego miejsca na mapie wrocławskiego czytelnika.
Uruchomiona została również księgarnia on-line pod adresem www.tajnekomplety.pl
Od 2010 roku zorganizowaliśmy w Tajnych Kompletach około 1000 wydarzeń o charakterze kulturalno/edukacyjnym. Większość z nich można obejrzeć w naszym archiwum wideo . Nie ulega wątpliwości, że czytelnicy szukający dobrze zaopatrzonej księgarni w klasyczne i współczesne utwory literatury pięknej czy naukowej, powinni zawitać na Przejście Garncarskie, aby się przekonać, że dobre księgarnie nie tylko są zamykane, lecz że również powstają nowe. I nie jest to informacja ściśle Tajna. Warto przekazać ją dalej.