21.03.2015 w SANATORIUM KULTURY przy ul. Przejście Garncarskie 2 (drugie piętro nad księgarnią TAJNE KOMPLETY)

W połowie marca nakładem Fundacji Na Rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza w ramach projektu mikroGRANTY ESK 2016, ukaże się książka ?Wrocław. Pamiętam, że??, w której opublikowane zostały wspomnienia blisko ćwierć tysiąca osób dotyczących miasta, ukazujących Wrocław od czasów powojennych poprzez okres PRL aż do czasów teraźniejszych.

Efekt jest piorunujący!

Kilkaset fraz rozpoczynających się od tytułowego: pamiętam, że? ilustruje miasto w luźnej, przypadkowej chmurze wspomnień, które zostały zapisane przez uczestników projektu.
Jakie miasto pamiętają Wrocławianie? Jakie postacie, zdarzenia, miejsca pojawiają się na kartach książki?

Zapraszamy do lektury oraz na uroczystą promocję książki ?Wrocław. Pamiętam, że?? z udziałem kilkudziesięciu autorów publikacji.
Wydarzenie odbędzie się 21.03.2015 w SANATORIUM KULTURY przy ul. Przejście Garncarskie 2 (drugie piętro nad księgarnią TAJNE KOMPLETY.)

Miło nam będzie zobaczyć Was wszystkich razem, chcielibyśmy aby autorzy przeczytali swoje wspomnienia, które ukazały się w książce.
Okładkę zaprojektowała Marta Przeciszewska, wykorzystując typografię znaną z wrocławskich neonów, szyldów, znaków.
Książka pojawi się w sprzedaży kilka dni wcześniej i będzie dostępna w księgarni Tajne Komplety, również wysyłkowo. Zamówienia będzie można składać przez nasz sklep internetowy www.tajnekomplety.pl)
Wszelkich informacji o imprezie promocyjnej, książce oraz całym projekcie udzieli Karol Pęcherz: e-mail: info.tajnekomplety@gmail.com
Zachęcamy do nagłośnienia wydarzenia i informowania o publikacji ?Wrocław. Pamiętam, że??
Niniejszym raz jeszcze dziękujemy za udział w projekcie, cierpliwość i wyrozumiałość.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie poniżej.

ZAPRASZAMY!

Projekt dofinansowany w ramach mikroGRANTÓW ESK 2016