ffffound.com

ffffound.com

Już w piątek, 15 października oficjalne otwarcie Tajnych Kompletów w trakcie Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania. Co się zmieniło od konferencji prasowej, która odbyła się 30 września?

Jasne, od tego czasu życie wokół księgarni wygląda jak na załączonym obrazku, ale to nie wszystko.

Regały, coraz bardziej trzeszczące pod naporem kompletowanej beletrystyki, publikacji naukowych, dobranej literatury dziecięcej, sporej kolekcji książek audio, albumów ze sztuką, ale też wycinanek, komiksów, niezależnych zinów. Scena przygotowana dla autorów, panelistów, ale też warsztatowiczów kreatywnego pisania, studentów, dzieciaków czy seniorów. Bar dla wymagających kawoszy i amatorów dobrej herbaty. Księgarnia on-line na ukończeniu. A w najbliższym czasie Etgar Keret na spotkaniu autorskim!

Ale spokojnie. Żeby jednak Tajne Komplety nie zamieniły się w Fajne Komplementy, zapraszamy do Przejścia Garncarskiego na wrocławskim rynku, żeby przekonać się o tym na własne oczy, i na własną rękę, a nie tylko dając wiarę w to, co piszemy powyżej.

Ruszamy o 14: 30. Szczegółowy plan 6. Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania, który wraz z sąsiedzkimi Puzzlami mamy przyjemność gościć, TUTAJ.

Jawnie wszystkich zapraszamy również do księgarni on-line: www.tajnekomplety.pl

P.S.  Uwaga: zły Rudnicki – koncert improwizowany w Tajnych Kompletach na piano (Piotr Rachoń), trąbkę (Tadeusz Kulas) i kontrabas (Zbyszek Kozera), czyta: Janusz Rudnicki.

15.10.2010

godzina 23:00 (po konkursie MFO)

Autorów i muzyków nie trzeba szeroko przedstawiać, znamy ich….

ffffound.com