Tworzymy społeczność Przyłącz się do grona naszych Patronów na portalu patronite.pl

Wspieraj kameralną księgarnie Tajne Komplety.

.

Cafe Księgarnia Tajne Komplety to prawdziwa, niezależna księgarnia, a nie sklep z książkami. Selekcja księgozbioru już została dokonana – nie ma tu książek z przypadku. W Tajnych Kompletach znajdziesz tylko dobrą literaturę, świetną atmosferę i masę wydarzeń kulturalnych. I kawę prima sort.

Księgarnia Tajne Komplety działa od 2010 r. jako jeden z projektów Fundacji na rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza. Znajdujemy się w samym sercu Wrocławia – na Rynku przy ul. Przejście Garncarskie 2.

Posiadamy starannie wyselekcjonowany księgozbiór. Znajdziesz tylko dobrą literaturę w dobrej cenie, beletrystykę, sztukę, nauki społeczne, humanistykę, audiobooki, płyty z muzyką współczesną czy nowatorskie książeczki dla dzieci (łącznie ok. 13.000 tytułów).

Księgarnia i działania animacyjne wokół czytelnictwa to nasze przeznaczenie. Od 2010 roku dzielnie mocujemy się z trudną materią rynku książki w Polsce. Traktujemy naszą księgarnię jak dom kultury,  organizujemy szereg działań o charakterze niekomercyjnym: debaty społeczne, spotkania autorskie, panele dyskusyjne, wykłady, warsztaty, koncerty (ok. 100 wydarzeń rocznie). Dzięki Waszemu wsparciu moglibyśmy zdziałać więcej!

Przyłącz się do grona naszych Patronów na portalu patronite.pl