Tajny Bon na Trudne Czasy (Księgarnia Filmowa Tajne Komplety)

Tegoroczna wiosna miała być piękna i słoneczna. Filmowe premiery miały powalać, a kreacje aktorskie zapadać w pamięć na lata. Cieszyliśmy się tą wiosną, bo któż by się nie cieszył. Zwłaszcza, że mieliśmy hucznie świętować dziesięciolecie siostrzanej cafe księgarni Tajne Komplety.

Tymczasem doświadczyliśmy zwrotu akcji zaskakującego bardziej niż w „Parasite” Joon-ho Bonga. Pojawił się Sami-Wiecie-Kto i zniweczył wszystko.


Koronawirus unieruchomił kino Nowe Horyzonty, a razem z kinem również i nas. Na skutek tego, od 12 marca do odwołania, Księgarnia Filmowa Tajne Komplety będzie zamknięta. Im dłużej trwa ten stan zawieszenia, tym bardziej realny staje się najczarniejszy scenariusz: utrata płynności finansowej. Brak płynności finansowej to nieopłacone faktury, to brak możliwości serwowania wam nowości i w ogóle serwowania czegokolwiek.

Jednak jest nadzieja! Na horyzoncie majaczą sylwetki bohaterów. To Wy.

Bywacie u nas i wiecie, że nasze regały uginają się pod ciężarem jedynie najlepszych filmów i książek oraz najpiękniejszych plakatów. To właśnie ich sprzedaż pozwalała nam egzystować przez ostatnie dziewięć lat. Dopóki jesteśmy zamknięci (dopóki kino NH jest zamknięte) – sprzedawać nic nie możemy.

Dlatego, jeśli chcecie zostać naszymi Wonder Woman i Jamesami Bondami, proponujemy wam…

BON NA TRUDNE CZASY

…coś ekstra, czyli Tajny Bon na Trudne Czasy. Prościej tego nie potrafiliśmy wymyślić: na naszej stronie internetowej można nabywać: bony na książki, filmy i plakaty, które możecie zrealizować,  w Księgarni Filmowej Tajne Komplety.


Do każdego zakupionego bonu dołączamy bonusy:  (poniżej umieściliśmy listę z bonusami w zależności od nominału bonu). Ale przede wszystkim dołączamy naszą szczerą – wielką jak fontanna płetwala błękitnego – wdzięczność.

JAK TO ZROBIĆ?
Do wyboru przygotowaliśmy poniższe bony.
Proponujemy 
płatność przelewem na numer konta:   24 2490 0005 0000 4600 2410 4979 (Alior Bank).
1) W tytule przelewu prosimy wpisać 
poniższe dane:

 dla kogo jest bon oraz kontakt: adres email lub nr telefonu.


2) Po otrzymaniu wpłaty, 
wyślemy na adres mailowy imienny bon z nominałem określonym zgodnie z kwotą przelewu lub prześlemy go w formie MMS na podany nr telefonu.
3) Podczas realizacji bonu 
wystarczy go pokazać w wersji elektronicznej lub – ewentualnie – wydrukowanej.

TAKIE TO PROSTE

Dzięki Waszym wpłatom będziemy mogli pokryć obecne i przyszłe zobowiązania finansowe, rachunki, pensje i przygotować się na trudne czasy. A Wy niebawem za pomocą tego bonu kupicie  u nas sobie wymarzoną książkę, film lub plakat. Wszystkim będzie miło.

Bonus: pocztówki filmowe Antka Wajdy

Bonus:   pakiet pocztówek Antka Wajdy

Bonus:   pocztówki filmowe, płyta CD Brzoska Gawroński „Zapominanie”,  oraz 7% rabat na książki lub filmy/plakaty

Bonus:    pocztówki filmowe , płyta CD Brzoska Gawroński „Zapominanie”  oraz 10%  rabat na książki lub filmy / plakaty

Bonus:  pocztówki filmowe , płyta CD Brzoska Gawroński „Zapominanie”, nowy nr Magazynu Materiałów Cegła,   oraz 10%  rabat na książki lub 10% filmy / plakaty

Bonus: pocztówki filmowe , płyta CD Brzoska Gawroński „Zapominanie”, nowy nr Magazynu Materiałów Cegła,   oraz 10%  rabat na książki lub 10% filmy / plakaty oraz jakaś sympatyczna niespodzianka!!!

Bonus:  pocztówki filmowe , płyta CD Brzoska Gawroński „Zapominanie”, nowy nr Magazynu Materiałów Cegła,   oraz 10%  rabat na książki lub 10% filmy / plakaty oraz jakaś sympatyczna niespodzianka!!! Zostaniesz objęty specjalną troską!  Pokażemy Ci kino od środka. Być może uda się odpalić razem seans! Zdobędziemy dla Ciebie ciekawe wejściówki na pokazy specjalne, gale.