W najbliższą niedzielę (16 stycznia 2011 r.), w ramach comiesięcznych spotkań dotyczących problematyki public relations.


Gościem red. Wiesława Gałązki z DSW będzie Alina Stahl – Dyrektor Departamentu PR i Komunikacji w Euro Banku SA. Tematem przewodnim spotkania będzie public relations w sytuacjach kryzysowych.

– W sytuacji kryzysowej, tylko szybko zakomunikowana i w możliwie najprostszy sposób podana tzw. ?ekonomiczna? prawda, jest w stanie ją uzdrowić. Jasno określony cel, ustalenie priorytetów działania i brzmienie kluczowych komunikatów, które powinny być jednakowe dla wszystkich jego odbiorców ? tłumaczy Alina Stahl, Ekspert komunikacji wewnętrznej i zarządzania komunikacją w kryzysie.

Podczas spotkania z ekspertem będzie można podyskutować o współzależności, współpracy i antagonizmach komunikacji wewnętrznej i komunikacji w kryzysie. W sytuacjach kryzysowych rola specjalisty public relations jest ważniejsza niż zwykle gdyż wtedy poddawana jest największym próbom.

Alina Stahl pracowała m.in. w: Europejskim Funduszu Leasingowym SA, Telefonii Lokalnej DIALOG SA, Browarach Dolnośląskich PIAST SA i Zakładach Samochodowych JELCZ SA. Jest laureatką nagrody Złoty Spinacz Związku Firm Public Relations za projekt CSR www.napiszmydoeuropy.pl i wyróżnienia za projekt komunikacji wewnętrznej Internal Branding (2008) oraz Złotego Spinacza Związku Firm Public Relations za projekt ?Wygraj eurobank!? w kategorii PR korporacyjny (2009r.).

Spotkanie odbędzie się 16 stycznia 2011 r.  w Księgarni Partnerskiej DSW Tajne Komplety przy ulicy Przejście Garncarskie 2 o godzinie 19:30.

Patronem medialnym spotkań ?? propos PR? jest wrocławska redakcja Gazety Wyborczej.