Pod taką nazwą Fundacja na Rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza od pierwszej połowy października 2010 roku będzie prowadzić nową księgarnię we wrocławskim rynku, przy ulicy Przejście Garncarskie 2 (parter)

Partnerem strategicznym księgarni jest Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu, uznawana w wielu rankingach za najważniejszą niepubliczną uczelnię wyższą na Dolnym Śląsku. We współpracy z uczelnią i kołami naukowymi w księgarni organizowane będą sympozja naukowe, panele dyskusyjne, debaty.

Nazwa lokalu, mocno zakorzeniona w historii polskiej edukacji i krzewieniu dóbr kultury, adekwatnie oddaje przeznaczenie nowego miejsca na mapie wrocławskiego czytelnika.

Uruchomiona została również księgarnia on-line pod adresem www.tajnekomplety.pl


Nie ulega wątpliwości, że czytelnicy szukający dobrze zaopatrzonej księgarni w klasyczne i współczesne utwory literatury pięknej czy naukowej, powinni zawitać do Kamienicy Artystycznej w Przejściu Garncarskim, aby się przekonać, że dobre księgarnie nie tylko są zamykane, lecz że również ? powstają nowe. I nie jest to informacja ściśle Tajna. Warto przekazać ją dalej. Zapraszamy do naszej księgarni.

Konferencja prasowa poświęcona planowanej działalności księgarni odbyła się 30.09.2010 o godzinie 17:00 w lokalu księgarni w Przejściu Garncarskim 2.