p12

Komplet 16 pocztówek w rewelacyjnej promocyjnej cenie autorstwa Antka Wajdy, wrocławskiego artysty rysownika/malarza, na różne okoliczności: święta, urodziny, podryw, upominek, z sympatii dla szefa i jako wyraz dezaprobaty, bądź po prostu na lodówkę, żeby było śmiesznie.
Satysfakcja gwarantowana!

Zamów Komplet Pocztówek w naszej KSIĘGARNI  TAJNE KOMPLETY ON LINE

lub odwiedź naszą księgarnię stacjonarną (Tajne Komplety, Przejście Garncarskie 2, Wrocław lub Tajne Komplety Nowe Horyzonty, Kazimierza 21a Wrocław)

WZORY POCZTÓWEK:

p1

p2

p3p4

p5

p6

p7

p8

p9

p10

p11

p12

p13

p14

p15

p16

p17

Antek Wajda  (ur. 1976) ukończył wydział Grafiki na wrocławskiej ASP. Jeden z najoryginalniejszych artystów młodego pokolenia, którego twórczość zalicza się do działań trash art?owych. Zajmuje się malarstwem, komiksem i rysunkiem, a także  realizuje rysunki satyryczne dla różnych gazet i magazynów, a także innych wydawnictw drukowanych. Z pasją socjologa i satyryka prześwietla współczesny świat. W swoim ?chuligańskim? debiucie prozatorskim ?Banbury. Zdarzenia na brygu? przewrotnie opisał życie Polaków wyjeżdżających za pracą na Wyspy? Artysta wywodzący się z wrocławskiej sceny alternatywnej, znany z kąśliwych karykatur i serii kiczowatych futerkowych kolaży, prześmiewczo komentujących mentalne matryce współczesności. Jego prace można było oglądać m.in. w Nowym Jorku, Łodzi, Wrocławiu, Pradze i Warszawie.