24 lutego we wrocławskich Tajnych Kompletach odbyło się spotkanie z autorem jednej z najbardziej poczytnych polskich powieści 2014 roku.
Wieczór był poświęcony nominowanej do Paszportów Polityki powieści ?Ślepnąc od świateł? i wznowieniu ?Radio Armageddon?.

Spotkanie prowadził Bartosz Czartoryski.

Ze względu na fakt, iż frekwencja na spotkaniu była bardzo duża i nie wszyscy pomieścili się w Tajnych, prezentujemy relację z całości spotkania:

Jakub Żulczyk ? pisarz, felietonista, scenarzysta. Pochodzi z Mazur, studiował w Olsztynie i Krakowie, mieszka i pracuje w Warszawie. Zadebiutował w 2006 r. w wydawnictwie Lampa i Iskra Boża powieścią młodzieżowo-romantyczną ?Zrób mi jakąś krzywdę?. Autor powieści: ?Radio Armageddon?, ?Instytut?, ?Zmorojewo? i ?Świątynia?, bestsellera ?Ślepnąc od świateł?, za który został nominowany do Paszportów ?Polityki?, felietonów i artykułów (m.in. do: ?Wprost?, ?Dziennika?, ?Playboya?, ?Przekroju? i ?Tygodnika Powszechnego?), scenariuszy filmowych i telewizyjnych, a także książeczki dla dzieci Zdarzenie nad strumykiem. Stypendysta programu Willa Decjusza, zwycięzca międzynarodowego konkursu Young Euro Connect na esej. Nominowany do nagrody Wdechy przez Gazetę Wyborczą w kategorii postać roku 2014.

Książki Jakuba Żulczyka w naszej księgarni: KLIKNIJ