19 marca 2014 r. w Tajnych Kompletach odbyło się spotkanie z cyklu SERYJNI POECI. Udział wzięli Maciej Robert i Robert Król.

Spotkanie poprowadzili Marta Koronkiewicz i Paweł Kaczmarski.

Robert Król (ur. w 1981) poeta, absolwent polonistyki na UJ. Autor książek poetyckich: ?Gatunki niegu?, ?Lida?, ?Habitat?, ?Pamięć podręczna?, ?Czternastki?. Laureat konkursów poetyckich m.in.: o laur Czerwonej Róży w Gdańsku, im. Rafała Wojaczka w Mikołowie, konkursu im. Stanisława Czycza w Krakowie i wielu innych. Publikował m.in. w ?Kartkach?, ?Ricie Baum?, ?Toposie?, ?Ha!arcie? i ?Gazecie Wyborczej Stypendysta Miasta Jasła oraz Miasta Krakowa. Mieszka w Krakowie.

Maciej Robert (ur. w 1977) poeta, dziennikarz, krytyk literacki i filmowy. Wydał książki poetyckie ?Pora deszczu?, ?Puste pola?,
?Collegium Anatomicum?. Laureat wielu ogólnopolskich konkursów literackich, m.in. im. R.M. Rilkego, im. K. Baczyńskiego, im. R. Wojaczka, im. Z. Herberta. Publikował w ?Opcjach?, ?Studium?, ?Frazie?, ?Tyglu Kultury?, ?Ha!arcie?, ?Toposie? i ?Gazecie Wyborczej?. Jego wiersze były tłumaczone na język angielski, chorwacki i serbski. Stypendysta Ministra Kultury. Mieszka w Łodzi.

Seryjni Poeci to cykl spotkań promujący książki ukazujące się w ramach Wielkopolskiej Biblioteki Poezji oraz Biblioteki Poezji Współczesnej.