24 lutego o godz. 18:00 we wrocławskich Tajnych Kompletach spotkanie z autorem jednej z najbardziej poczytnych polskich powieści 2014 roku.

Wieczór będzie poświęcony nominowanej do Paszportów Polityki powieści ?Ślepnąc od świateł? i o wznowieniu ?Radio Armageddon?.

Prowadzenie: Bartosz Czartoryski.

Jakub Żulczyk – pisarz, felietonista, scenarzysta. Pochodzi z Mazur, studiował w Olsztynie i Krakowie, mieszka i pracuje w Warszawie. Zadebiutował w 2006 r. w wydawnictwie Lampa i Iskra Boża powieścią młodzieżowo-romantyczną ?Zrób mi jakąś krzywdę?. Autor powieści: ?Radio Armageddon?, ?Instytut?, ?Zmorojewo? i ?Świątynia?, bestsellera ?Ślepnąc od świateł?, za który został nominowany do Paszportów „Polityki”, felietonów i artykułów (m.in. do: „Wprost”, „Dziennika”, „Playboya”, „Przekroju” i „Tygodnika Powszechnego”), scenariuszy filmowych i telewizyjnych, a także książeczki dla dzieci Zdarzenie nad strumykiem. Stypendysta programu Willa Decjusza, zwycięzca międzynarodowego konkursu Young Euro Connect na esej. Nominowany do nagrody Wdechy przez Gazetę Wyborczą w kategorii postać roku 2014.

Cafe Księgarnia Tajne Komplety, Przejście Garncarskie 2, 50-107 Wrocław

Wstęp wolny.