Księgarnia Tajne Komplety zaprasza na warsztaty literackie z Konradem Górą.

Spotkanie z wrocławskim poetą inicjuje cykl warsztatów, skierowanych do młodych twórców, a prowadzonych przez wybitnych polskich poetów i prozaików. Projekt jest organizowany przez Fundację na rzecz Kultury i Edukacji im. Tymoteusza Karpowicza.

Pierwsze spotkanie – z Konradem Górą, nagradzanym młodym poetą z Wrocławia – w księgarni Tajne Komplety (Przejście Garncarskie 2), 19 października 2011, o godzinie 17.00. Chętnych prosimy o przesyłanie zestawu wierszy (2-4, maks. 5 stron maszynopisu) na ten adres, tj.
warsztaty.tk@gmail.com. Na pewno odpiszemy! Spotkanie otwarte dla wszystkich chętnych – również tych, którzy nie zgłoszą swoich tekstów.

Informacje o najbliższym i kolejnych warsztatach na stronie Fundacji Karpowicza: www.fundacja-karpowicz.org. Tajne Komplety Literackie – najciekawsze warsztaty dla młodych twórców we Wrocławiu (wiemy, bo widzieliśmy pozostałe)!

Podsumowując:
– warsztaty z Konradem Górą