29 marca we wtorek o godz. 18:00 w księgarni Tajne Komplety (Wrocław, Przejście Garncarskie 2) odbędzie się spotkanie autorskie Marcina Bałczewskiego.

Spotkanie, w ramach promocji najnowszej książki autora pt. Malone poprowadzi Marcin Czerwiński (?Rita Baum?).Malone Marcina Bałczewskiego można czytać na różne sposoby, odkrywając coraz to nowe konteksty, podobnie jak w przypadku Gry w klasy Cortazara, czy też Zagubionego w labiryncie śmiechu Bartha. Mając tak wielki wybór w sposobie poznania całości można uznać, że zawsze coś umyka, coś jest nieuchwytne i pełni znaczenia owego prozatorskiego przedsięwzięcia nigdy nie uda się odkryć do końca. Bałczewski wyśmienicie bawi się słowem, i co rusz zaskakuje świeżymi pomysłami narracyjnymi.

Marcin Bałczewski (ur. 1981 w Łodzi) jest autorem dwóch książek prozatorskich: W poszukiwaniu straconego miejsca (2002) i Malone (2010). Opublikował kilkadziesiąt opowiadań w pismach literackich. Członek redakcji magazynu o zabarwieniu nadrealnym ?Puzdro?. Tegoroczny stypendysta Dagny Willi Decjusza w Krakowie.

Miejsce: Tajne Komplety, Przejście Garncarskie 2, Wrocław

Wtorek, 29 marca 2011, 18:00-20:00